Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Gıda ve Kontrol Genel Müdür Yardımcısı Sayın Dr. Yunus Bayram şirketimizi Ziyaret etti.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Gıda ve Kontrol Genel Müdür Yardımcısı Sayın Dr. Yunus Bayram 29.12.2017 tarihinde 1 Ocak 2018 itibariyle uygulamaya geçecek olan ‘’Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi’’ kapsamında hazır olduğumuz herbisit tesisimize ziyarette bulundu. Diğer üretim tesisleri ve laboratuvarımızı da gezen Sayın Dr. Yunus Bayram gördükleri karşısındaki memnuniyeti dile getirerek şirketimizden ayrıldı.

KORUMA TARIM OLARAK ORGANİK TARIMA UYGUNLUK SERTİFİKAMIZI DA ALDIK

Aşağıda belirtilen 7 adet bakırlı fungisitimizde  organik tarıma uygunluk sertifikası alınmıştır. İlgili sertifika 01.12.2017 tarihi itibari ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından akredite olan ECAS BELGELENDİRME DENETİM LTD. ŞTİ. tarafından verilmiştir.   KORUMA BAKIR (% 50 Metalik bakıra eşdeğer bakır oksiklorür) KORUMA GÖZTAŞI (% 25 Metalik Bakıra eşdeğer %98 Bakır Sülfat) KORUMA BORDOMİX® 20 […]

AR-GE REFORM PAKETİ VE İKİNCİL MEVZUAT UYGULAMALARI BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Koruma Şirketler Grubu olarak 24 Ağustos 2016 tarihinde Ankara Congresium’da, T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bilim ve Teknoloji Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Ar-Ge Reform Paketi ve İkincil Mevzuat Uygulamaları Bilgilendirme Semineri’ne katıldık. İlgili seminerde Ar-Ge Reform Paketi ve Uygulama Yönetmelikleri Kapsamında Getirilen Düzenlemeler, Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Faaliyetlerine ve Teknoloji Serbest Bölgelerine İlişkin Mali Mevzuat […]

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK 500 SANAYİ KURULUŞU ARASINDA 298. SIRAYA YÜKSELDİK

Koruma Klor, İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırma Raporu’nda hızlı yükselişini sürdürüyor.  52 basamak birden yükselen Koruma Klor, Türkiye’nin en büyük 298. sanayi kuruluşu oldu.